Targi ślubne – Sopot – Limuzyna Trojmiasto

Elegancja, styl, Biala duza limuzyna na targach slubnych, wynajem limo z szoferem na slub, na wesele, lub sesja fotograficzna.

Otrzymaliśmy zaproszenie na targi ślubne, które odbyły się 8 listopada 2015roki, w Sopocie. Podróż Limuzyną zawsze należy do przyjemności, stąd długo się nie zastanawialiśmy…
Elegancja, styl, Biala duza limuzyna na targach slubnych, wynajem z szoferem

Byliśmy!

Targi w Sopocie - Limuzyna Trojmiasto
Targi ślubne w Sopocie – Limuzyna Trojmiasto

Jako relacja – kilka zdjęć oraz filmik w sekcji Youtube.

Nasza charakterystyczna Limuzyna na targach, pomimo wietrznej jesiennej pogody, prezentowała się bardzo dobrze, budząc podziw gości targów oraz przechodniów. Kuszące wnętrze tej Ultra Limuzyny aż kusiło, aby wsiąść choć na chwilę.

Złota Polska Jesień
Targi ślubne – Limuzyna Trojmiasto. Piękna Złota Polska Jesień

Piękna „Złota Polska Jesień”, która tego dnia dopisała idealnie komponowała się z naszą charakterystyczną limuzyną. Po całonocnej zawierusze pozostały jedynie połamane konary, a nas w Sopocie przywitały delikatne podmuchy wiatru, piękne złote liście na chodniku i co najważniejsze – uśmiechy zadowolonych gości. Poruszane wiatrem liście spadały jakby z nieba na ziemię i dość szybko przyozdobiłty jesiennie Cadillaca, przypominając niejako, iż każda pora roku jest dobra, aby odbyć luksusową podróż tą limuzyną. Po targach doszliśmy do wniosku, iż jednego tylko zabrakło – czerwonego dywanu 🙂

Oczywiście aż żal byłoby, gdyby tak piękna sceneria otaczająca naszą Ultra Limuzynę o filmowym wyglądzie… nie doczekała się filmu!
Cadillac bardzo ładnie się prezentował i wdzięcznie prezentował do aparatu – stąd kolejny filmik (poniżej) zagościł w naszej sekcji Youtube.

Limuzyna Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Cadillac Fleetwood Brougham Ultra Limousine 7.0 V8
Elegancja, styl, Biala duza limuzyna na targach slubnych, wynajem limo z szoferem