Sesja fotograficzna na Ołowiance

Zabytkowa Limuzyna bierze udział w sesji fotograficznej, sesji ślubnej
Bierzemy udział w sesji ślubnej w dniu ślubu oraz w tygodniu.

Wynajem limuzyny na sesje zdjęciową w dniu ślubu lub w tygodniu gdańsk, trójmiasto . W naszej wyjątkowej ofercie na ślub, na wesele zawsze proponujemy udział limuzyny w Waszej sesji ślubnej.

Wynajem samochodu na ślub, auta na wesele nie zawsze wiąże się z udziałem w sesji. Limuzyna Trójmiasto daje wszystkim swoim gościom taką możliwość. Doskonałym prezentem dla nowożeńców jest wynajem naszej limuzyny na sesję fotograficzną.

Sesja zdjęciowa czy filmowa w dniu ślubu nie zawsze jest możliwa – choćby przez złą pogodę. Atrakcyjnym wyborem dla nowożeńców jest przeniesienie sesji, na inny dzień tygodnia. Umożliwiamy udział limuzyny w Waszej sesji nie tylko fotograficznej, lecz także filmowej. Wystarczy się z nami umówić – jesteśmy do Waszej dyspozycji także w ciągu tygodnia.

Zdjęcia zrobione podczas sesji fotograficznej z naszymi gośćmi na ołowiance. Na sesję fotograficzną umówiliśmy się w tygodniu, po ślubie.

Limuzyna Trojmiasto bierze udział w sesji fotograficznej
Bierzemy udział w sesji fotograficznej nowożeńców, na ołowiance.

Niestety nie udało się wjechać na parking filharmonii, skąd roztaczał się piękny widok. Jednak będący okolicy Hotel Królewski udostępnił parking specjalnie dla naszej sesji.
Prezent na ślub - Wynajem limuzyny na sesje zdjęciową w dniu ślubu lub w tygodniu gdańsk, trójmiasto.
Każdym małżonkom proponujemy udział w sesji ślubnej nie tylko w dniu ślubu.

Pogoda sprawdzana i zamówiona przez Pannę młodą na środę dopisała, profesjonalny a do tego wyjątkowo zdolny fotograf wykonał bardzo piękne zdjęcia, które na pewno będą ozdobą albumu ślubnego. Wynajem limuzyny na sesje zdjęciową w dniu ślubu lub w tygodniu gdańsk, trójmiasto jest bardzo prosty. Umawiamy się z telefonicznie, mailowo, przez WahtsApp – jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji.

W porozumieniu z fotografem wzięliśmy ciekawe gadżety, Młode małżeństwo poza wyjątkowo udanymi zdjęciami może pochwalić się dobrą zabawą podczas robienia sesji. Przeróżne propozycje zdjęć fotografa oraz kierowcy limuzyny zostały wcielone w życie, co obfitowało bardzo ciekawymi ujęciami  🙂

Limuzyna Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Zabytkowy Cadillac Fleetwood Brougham Ultra Limousine 7.0 V8
Limuzyna z szoferem na ślub i wesele. Udany prezent dla młodej pary.
Wynajem limuzyny na sesje zdjęciową w dniu ślubu lub w tygodniu gdańsk, trójmiasto