Najdłuższa limuzyna – Lincoln

Najdłuższa limuzyna Trójmiasto, limuzyna z szoferem, limuzyna na 9osób, to wszystko oferuje nasz Lincoln Town Car. Jeżeli szukasz najdłuższej limuzyny z szoferem do 9 osób – czeka na Ciebie!

Najdłuższa limuzyna Trójmiasto, limuzyna z szoferem, limuzyna na 9osób w drodze do Gdańska
Najdłuższa limuzyna dla9 osób lincoln w trasie zimą
Najdłuższa limuzyna Trójmiasto, limuzyna z szoferem, limuzyna na 9osób komfort i wygoda zabawy
Limuzyna na 9osób na impreze komfortowa, wygodna zabawa

Limuzyna Lincoln Town Car 9 metrowej długości z 1994 roku
Kolor – biała perła
Silnik – 4.6 V8
Wersja – Executive
Moc – 210 KM
Ilość miejsc – 9 osób
Skrzynia biegów automatyczna z trybem paradnej jazdy
Najdłuższa wersja – ponad 9 metrowa (9500 mm)
Przedział pasażerski oddzielony dwoma przegrodami – jednej przezroczystej – szklanej, drugiej – nieprzezroczystej, zapewniającej intymność i pełną dyskrecję.

Limuzyna w najdłuższym wydaniu. Wygodna skórzana kanapa, drewniany barek, nagłośnienie i wielobarwny LED. Idealne, miejsce zabawy dla 9 osób.

 

Historia tej limuzyny – Lincoln Town Car

 

Luksusowy samochód osobowy – limuzyna Lincoln Town Car – przebudowany z wersji cywilnej przez National Coach Engineering ltd. i dostosowany z oryginalnej wersji do długości 9500 mm. Został wyposażony w trzy skórzane kanapy, tworzące narożną kanapę oraz jedną kanapę na samym końcu, przy drzwiach. Jednym słowem – najdłuższa limuzyna Trójmiasto, limuzyna z szoferem, limuzyna na 9osób!

ZABAWĘ ZACZĄĆ CZAS!

limuzyna na wieczór panieński, na wieczór kawalerski, gdańsk, gdynia, trómiasto i okolice
Limuzyna na impreze, komfortowe wnętrze, udana zabawa

Prawa strona została zabudowana drewnianym barkiem oraz telewizorem. Zapewnia on miejsce na wielu szklanek, a także kilku butelek – oraz – oczywiście – wbudowane na stałe pojemniki z lodem!

Całości dopełniają wielobarwne światła LED umiejscowione na lewej oraz prawej stronie pod sufitem. Również pod sufitem umieszczono widoczne z zewnątrz niebieskie światła LED.

Fabryczny system nagłośnienia audio został w Gdańsku … zmieniony i przebudowany przez specjalistów – z dziedziny CAR Audio oraz akustyki. Muzyka towarzysząca zabawie jest dobrze zestrojona i wystarczająco donośna, aby zawiadomić wszystkich w okolicy, o Waszej imprezie 🙂

Co ciekawe… Limuzyna pozostawała do 2006 roku w USA, w Californi u pierwszego właściciela.
Pod maską Lincoln Town Car ulokowano silnik benzynowy 4.6 V8, który bez problemu radzi sobie z 9metrowej długości limuzyną z gośćmi.

Limuzyna Trójmiasto z szoferem – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Lincoln Town Car Executive 4.6 V8, 210KM 9m długości, 9 osób – długi barek i narożna kanapa.
Najdłuższa limuzyna Trójmiasto, limuzyna z szoferem, limuzyna na 9osób ! Lincoln Town Car 4.6 V8 dla 9 osób!