Lincoln Town Car na imprezy, studniówki, osiemnastki, wieczór panieński

Lincoln Town Car, najdłuższa limuzyna, na 9 osób, światła LED, barek … Zabytkowa limuzyna z szoferem nie może jeździć sama – więc już niebawem pojawi się nowy zawodnik w zespole limuzyn! Lincoln Town Car, ponad 9 metrów długości, czarne długie skórzane kanapy, drewniany podświetlany LED-ami barek… Jednym słowem jeszcze więcej luksusu i wygody dla Was!

Lincoln Town Car, najdłuższa limuzyna, na 9 osób, światła LED, barek
Najdłuższa limuzyna lincoln w trasie

Najdłuższa limuzyna Lincoln idealnie pasuje do wszystkich rodzajów imprez – na studniówki, bankiety, na wesela, na ślub, na osiemnaste (18tki) i kolejne urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie… W każdego rodzaju imprezie – gdzie cenna jest integracja gości umożliwiamy podróż na jedną, bądź dwie limuzyny jadące razem!

Najdluzsza limuzyna gdansk, gdynia, sopot, trojmiasto
najdłuższa limuzyna na studniówkę, urodziny, 18tke, bankiet, wieczór panieński, kawalerski

Sama limuzyna to najdłuższe wydanie – ponad 9 metrów, Lincolna Town Car – serii 2, z silnikiem 4.6 V8, co ważne – zdrowy silnik, bez gazu o mocy 210KM pod maską. Moc samochodu jest zdecydowanie wystarczająca, aby udźwignąć tak długą limuzynę pełną zadowolonych gości! Goście mają do dyspozycji wygodne skórzane kanapy oraz długi barek.

Ze zdjęć nadesłanych przez szofera widać, że jest już gdzieś w drodze do Gdańska, Sopotu, Gdyni, Trójmiasta i niebawem do nas przyjedzie, aby rozpromienić uśmiechy kolejnych gości ! Oczywiście w okolicy trójmiasta – rumia, reda, wejherowo, kartuzy czy kościerzyna również będziemy Was odwiedzali 🙂